Expositie – Poging tot vliegen

Senad Alic – Poging tot vliegen

7 oktober t/m 7 november 2010
Opening 7 oktober, 17.00 met Orkest Zadar en openingswoord door Liesbeth Schreve-Brinkman.
Podium Mozaïek, Bos en Lommerweg 191, Amsterdam

Senad Alic (voormalig Joegoslavië) woont en werkt in Amsterdam. Hij is schilder, illustrator en organisator van kunstprojecten, daar waar schoonheid en inspiratie verloren lijken.

In alles wat Senad doet, staat de mens centraal en dat is een bindend element. De mens is de grootste inspiratiebron: de mens die noodgedwongen uit zijn vertrouwde omgeving moest vertrekken. De mens die vertrekt en nooit meer stil staat, blijft zwerven, dromen, reizen, maar meestal vindt de mens nooit meer wat hij zoekt- zijn plek van oorsprong.
Het werk van Senad Alic wordt overal in Nederland en daarbuiten geëxposeerd. O.a. in Galerie Donkersloot, Arti en Amicitia en BeemsterArtCentre.

Voor meer informatie kijk op de website van Senad Alic.

Tijdens de opening op donderdag 7 oktober wordt een documentaire over het werk van Senad Alic vertoond (gemaakt door Afra Dekie) Aansluitend volgt een gesprek met de kunstenaar. Naast de documentaire is er muziek van het zevenkoppige Orkest Zadar, dat al tintallen jaren muziek uit de balkanlanden speelt. Om 17,30 uur spreekt Liesbeth Schreve-Brinkman, archeologe en coördinatrice van het BeemsterArtCentre het openings woord.

Meer informatie over Podium Mozaïek.